BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİN TEDARİK, DESTEK VE YARDIM KONUSUNDA GÜVENİLİR KAYNAĞINIZ

Heraklet, alanında uzman ve saygın müteşebbisler tarafından kurulmuş özel bir Bilgisayar Bilimleri girişimidir. Faaliyet alanlarımız Network Cihazları, Ağ ve Sistem Yönetimi, Yazılım Geliştirme ve Bilişim Teknolojileri Danışmanlık  ve Destek Hizmetleridir.

Bugün, Bilişim Teknolojilerindeki sorunlarınızı çözmek ve işinizdeki teknoloji ihtiyaçlarınızı karşılamak için güçlü bir mühendis ekibiyle kollarımızı sıvamış bulunuyoruz. Beklentilerinizi aşma ve sizinle uzun vadeli, karşılıklı yarar sağlayan bir ilişki kurmak istiyoruz.

Mehmet Demir

Genel Müdür
Heraklet Bilişim Teknolojileri

0+

Bilişim Teknolojilerinde 60'dan Fazla Alanda Yetkinlik

0%

Müşteri Memnuniyet Politikamız

024

Müşteri Destek Sistemimiz 7/24 Aktif
 • MİSYONUMUZ

  Yetkinliklerimizi ve üstün teknolojiyi kullanarak müşterilerimize değer katıyoruz. Global çözümler üreterek, evrensel olarak değer katmak bizim için önem taşıyor. Müşterilerimizin ortaya çıkan ihtiyaçlarının kesişmesine, iş ve teknolojik değişimin hızlanmasına odaklanarak başarıyoruz.

 • PRENSİPLERİMİZ

  Dünya’nın daha iyi bir hale gelmesi için disiplinli çalışmak gerektiğine inanıyoruz. Heraklet’in kurulduğu yol gösterici ilkeler ve işimizi günlük olarak nasıl yürütmeye çalıştığımızdır. Değerler, geleceği şekillendirirken dünyaya bakışımızı belirler. Birbirimize nasıl davrandığımızı belirlerler.

 • ŞİRKET KÜLTÜRÜMÜZ

  Olağanüstü hizmet sunma yönündeki itici gücümüz, bizden memnun kalmazsanız hiçbir şey olmadığımız inancı üzerine inşa edilmiştir. Çalışan, güncellenen ve desteklenen bir sistemi sürdürmek ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olma tutkumuz bizi rakiplerimizden gerçekten ayıran şeydir.

KİLOMETRE TAŞLARIMIZ

HERAKLET İÇİN DÖNÜM NOKTALARI

2002 - 2005

Heraklet’in macerası 5 yazılımcının başka bir marka altında bir araya gelmesiyle özel girişim olarak başlıyor. Burada elde edilen İş geliştirme, Yazılım ve Network Projelendirme bilgi birikimi, Heraklet’in temellerinin atılmasında rol oynuyor.

2006 - 2017

DBD Bilgisayar markasıyla Türkiye çapında endüstriyel yazılım ve network altyapısı kurmak, ülkemizin güzide firmalarına değer katmak üzere yola çıktık. Türkiye’nin ilk özel teşebbüs Şeker Fabrikası olan Balküpü Aksaray Şeker Fabrikası’nın genel süreç ve üretim takip otomasyonu ile bu alanda bir ilk olmayı başardık. Bu süreçte, bir çok ilke imza atarak büyük ve orta ölçekli firmaların Bilgisayar Bilimlerini konu alan Ar-Ge süreçlerine ve Projelerine katkıda bulunduk.

2016

5651 Sayılı İnternet üzerinden yapılan yayınların düzenlenmesine ilişkin kanunu ile, kurumlarda doğan erişim sağlayıcıların 2 yıla kadar log tutma, erişim engellenmiş yayınlara alternatif erişim yollarını engelleme, yükümlülüklerinin yerine getirilmesi için SKYRON FIREWALL – UTM cihazını geliştirdik. Hali hazırda Türkiye’nin bir çok şehrinde kullanılan SKYRON, kurumların ihtiyaçlarını minimum güç tüketimi, maksimum güvenlik mottosuyla otomatik olarak e-imzalı şekilde saklamaktadır. Kullanıcılara sunduğumuz arayüz sayesinde, hizmetten yararlanan kişinin K.V.K.K.’ya uygun şekilde verilerinin doğrulanmış olarak kayıt altına alınmasını sağlıyoruz.

2017 - Günümüz

DBD Bilgisayar, “Evrensel Olmayan, Milli Olamaz” düsturunca global bilgi teknolojileri  alanındaki ağ cihazları ve kurumsal güvenlik yazılımları konusundaki ürünleri ile uluslararası piyasada marka değeri elde etmek için yeni bir kurumsallaşma sürecine girdi. Ülkemiz topraklarında neş’et eden büyük düşünür, Herakletios’un “Değişmeyen tek şey, değişimdir.” sözünden ilham alarak, evrensel bir marka olmak için değişime ve gelişime uygun çözümler üretmekle gurur duyuyoruz.

değerlerimiz

MUTABAKAT INOVASYON İTİBAR MÜKEMMELİYET

Bu değerler bize ihtiyacımız olan ilhamı sağlıyor.
NEDEN BİZ?

BİZİ FARKLI KILAN 6 ÖZELLİĞİMİZ

 • conversations-4872_af60b258-251e-41af-b238-dfb706d7b3d4

  Hızlı Dönüş

  Destek sistemimizden yahut telefon destek hattımızdan gerçekleştirdiğiniz destek taleplerinin %95’ini* aynı gün çözüyoruz. Türkiye’nin yahut dünyanın neresinde olduğunuz farketmeksizin, cihazınız ya da sisteminizle alakalı sorun tespit ve anahtar kilit çözüm önerilerimizi sizlere sunuyoruz. (*2019 KPI Sonuçlarımıza göre)

 • diploma-2983_a6bb0b64-dbc1-431e-ac00-a83597982a0

  Yetkinlik

  20 yılı aşkın bir süredir dış kaynak IT kullanımında, Veri Merkezi Kurulumundan, hassas kurumsal Ar-Ge projelerine, Bilişim Teknolojileri ve Bilgisayar Bilimi’nin teoriden pratiğe dönüştürüldüğü endüstriler ve uygulama türlerinde deneyim kazandık.

 • messaging-app-4876_473fc710-9ecc-4785-9e78-8c9f00ae9498

  Uluslararası Tecrübe

  Çağın gerekliliği olan globalleşmenin şirketimizin bir çok alanına nüfuz etmesini hedefliyoruz. Yurtdışı pazarlarda rekabet gücü yüksek ve ülkemizi temsil etmeye layık ürünler geliştiriyoruz. Gelişen teknolojileri yakından deneyimlemek ve yön vermek için uluslararası konferansların rutin konuşmacıları ve konuklarıyız

 • flag-2979_1fd1d414-4b4f-4887-a94a-493ba8e0b0c7

  Proje, İnşa, Destek

  Şirketiniz için iş yararını tam olarak anlayarak teknoloji çözümlerini tasarlıyor, değerlendiriyor, gerekçelendiriyoruz. Teklifimiz karşılıklı mutabakatla anlaşmaya döküldükten sonra, projelendirip taahhüt ettiğimiz zaman diliminde sisteminizi inşa ediyor ve olağan & olağanüstü sistemle ilgili her durumda destekçiniz oluyoruz.

 • source-code-1900_d2c3a8cb-9d49-47a9-aa2d-152f24e446d6

  IT’de Tek Adres

  Donanım, yazılım yönetimi ve diğer ilgili teknoloji ihtiyaçları dahil BT altyapınızın tüm yönleri hizmet portföyümüz kapsamına giriyor. Veri merkezi kurulumundan, endüstriyel fabrika otomasyonlarına, ihtiyaca dönük uygulama geliştirmeden (Web&Mobil), siber güvenlik operasyonlarına, ürün ve hizmet portföyümüzle Türkiye için çalışıyoruz.

 • happy-emoji-2947_45d5bb03-c67d-4e73-a316-a5e7f4a9f2f7

  100% Müşteri Memnuniyeti

  Ön fizibilite, teklif, anlaşma süreçlerinde belirtilen tüm maddelere uygun hizmet vererek, müşteri memnuniyeti ana merkeze oturtarak ilişkilerimizi yürütüyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin sürekliliği ve ilk günkü performansını koruması için 7/24 destek hizmeti veriyoruz.

Teknolojiye ulaşmak için daha fazla zaman ve nakit israfı yapmadan Bizimle İletişime Geçin